Poczuj jak smakuje spokój

mgr Marta Jakubowska-Dudek zaprasza

Witaj! Mam na imię Marta

i jestem dyplomowanym psychologiem.

 Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej i terapii. Jestem autorką tekstów i materiałów na tej stronie. 

Na codzień współpracuję z kilkoma placówkami, co pozwala mi dostrzegać niedoskonałość funkcjonowania takich miejsc. Często słyszałam od innych, że powinnam sama założyć gabinet, albo zostać dyrektorem przychodni (conajmniej jednej, w której pracuję). To bardzo zabawne wspomnienia… 

Jednak nie chciałam zamknąć się w czterech ścianach z klientami i od świtu do nocy jak najwięcej ich przyjąć. Takie podejście kłóci się z moimi przekonaniami na temat pomagania oraz moją wysoko energetyczną naturą. Dodatkowo kwestia pomocy na większą skalę (związana z szybko wypełniającym się grafikiem) w pojedynkę to mrzonka jednoosobowych gabinetów. Czas i zasoby z gumy nie są – nie da się pomóc wszystkim, którzy proszą o spotkanie.

Dlatego NEUROPSYMA powstała po to, aby każdy mógł otrzymać profesjonalną pomoc jakiej potrzebuje – zdalnie i  stacjonarnie.

Witaj! Mam na imię Anna

i również jestem dyplomowanym psychologiem.

Specjalizuję się w terapii. Jestem Koordynatorką Oddziału na warszawskiej Białołęce. 

Doświadczenie zdobywałam podczas stażu klinicznego w poradni zdrowia psychicznego. Dodatkowo pracuję jako psycholog w poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz w przedszkolach. Dzięki temu znane są mi wyzwania i trudności związane z funkcjonowaniem placówek medycznych i oświatowych. Głęboko wierzę, że jest wiele sposobów na udzielanie pomocy tym, którzy tego potrzebują.

Bliskie są mi założenia i misja z jakiej zrodził się gabinet w Wołominie. Dlatego chcąc rozszerzać sieć wsparcia buduję drugie skrzydło NEUROPSYMY – gabinety w Warszawie.

psychoterapeuta Warszawa

Dzięki naszej pracy i wieloletniemu doświadczeniu

rodzice otrzymują profesjonalną pomoc i dzieci otrzymują indywidualnie dopasowane wsparcie.

 

"W imieniu swoim oraz męża chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Jakubowskiej-Dudek za poświęcony nam czas i pomoc w dość trudnym dla nas temacie. Pani Marta wykazała się ogromną wiedzą i profesjonalizmem, dzięki czemu problem, z którym zmagaliśmy się przez wiele lat zniknął. Nasza córka wypracowała sobie nowe nawyki, co też poprawiło jej funkcjonowanie w ciągu dnia. Jesteśmy bardzo wdzięczni i z całego serca dziękujemy."

Ewelina
(Mama)

"Polecam poradnię NEUROPSYMA. Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani psycholog. Pani Marta ma profesjonalne podejście do dziecka i rodzica. Moje dziecko bardzo lubi te spotkania."

Iwona
(Mama)

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz pytania związane ze mną lub moją pracą napisz przez poniższy formularz.

W nagłych wypadkach i przy zagrożeniu życia – dzwoń na 112 lub skontaktuj się z najbliższym szpitalem.

(+48) 797 817 127

Wołomin, Warszawa

neuropsyma@gmail.com